Lavėnų socialinės globos namai » 2018 » rugsėjo

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Lavėnų socialinės globos namų gyventojų ir jų giminių bei artimųjų susitikimo šventė

Straipsnis paskelbtas : 20-09-2018

Rugsėjo 8 dieną vyko tradicinė  Lavėnų socialinės globos namų gyventojų ir jų giminių bei artimųjų susitikimo šventė. Šiemet ji buvo skirta įstaigos 70-mečiui.

Gausiai susirinkę gyventojai ir šventės svečiai dalyvavo šv. Mišiose, kurias laikė Pumpėnų parapijos kunigas Domingo Avellaneda Cabanillas. Į kapus buvo išvežta gėlių puokštė ir uždegtos žvakutės Anapilin išėjusiems globos namų gyventojams prisiminti.

Apie globos namų pertvarką kalbėjo direktoriaus pavaduotojas Vytautas Tička. Savo įspūdžiais iš gyvenimo naujuose Grupinio gyvenimo namuose (Panevėžio r.) pasidalino Vincas G. Darbuotojams už rūpestį dėkojo svečiai, atvykę aplankyti artimųjų.

Šventės vedantieji pasiūlė pasižiūrėti globos namų gyventojų darbų parodėlę ir meninę programą, po to buvo apdovanoti darbščiausi, aktyviausi gyventojai.

Iš didžiosios salės šventė persikėlė į kiemą, kur šventės dalyviai vaišinosi šventiniu troškiniu, šnekučiavosi, džiaugėsi vėl susitikę.

 

Šaškių ir šachmatų varžybos Linkuvoje

Straipsnis paskelbtas : 20-09-2018

Rugpjūčio 23-ią dieną su mūsų globos namų komanda vykome į šaškių ir šachmatų varžybas, kurias organizavo Linkuvos socialinės globos namai. Pakeliui aplankėme Pakruojo rajone esantį Skalių kalną.

Varžybas atidarė ir sėkmės palinkėjo Linkuvos SGN direktorius Saulius Žaromskis, stebėjome sporto klubo ABC pasirodymą. Varžybose dalyvavo devynios komandos iš įvairių globos įstaigų. Mūsų komandoje šiemet geriausiai sekėsi Danguolei, kuri šaškių varžybose moterų tarpe užėmė trečią vietą. Šachmatų varžybose trečią vietą užėmė Viktor. Kol komanda žaidė, kartu atvykę darbuotojai buvo pakviesti į ekskursiją po globos namus.

Pasibaigus varžyboms, vaišinomės ant laužo virta gardžia sriuba. Pakeliui namo užsukome į poilsio aikštelę prie Petrašiūnų tvenkinio. Čia papietavome ir pasidalinome komandai įteiktą saldų prizą.

Straipsnis paskelbtas : 06-09-2018

 

2018 m. rugsėjo 8 d. kviečiame į Lavėnų socialinės globos namų gyventojų ir

giminių bei artimųjų susitikimo šventę, kuri vyks Lavėnų socialinės globos namuose

(Lavėnų k. 3, Pumpėnų sen., Pasvalio r.).

 

Programa:

10.30 val. Atvykimas – registracija

11.00 val. Šv. Mišios

11.30 val. Globos namų gyventojų meninė programa

12.30 val. Pietūs gyventojams

13.00 val. Bendravimas su giminėmis, artimaisiais

 

Kontaktinis tel. 8 451 43867