Lavėnų socialinės globos namai » 2018 » spalio » 26

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Neįgaliųjų šokių festivalis ,,5J“

Straipsnis paskelbtas : 26-10-2018

Spalio 24 d. vykome į Panevėžio muzikinį teatrą. Čia vyko neįgaliųjų šokių festivalis ,,5J“, kurį organizavo Panevėžio Jaunuolių dienos centras. Dalyvavome kaip žiūrovai, džiaugėmės įvairių neįgaliųjų kolektyvų pasirodymais. Kartu su mumis renginį stebėjo ir Grupinio gyvenimo namų gyventojai.

Turėjome progą pamatyti Panevėžio Jaunuolių dienos centro šokių grupės (Ne)vieni, šokių grupės ,,Tavo fortūna“, Jonavos r. neįgaliųjų veiklos centro šokių grupės ,,Mes kartu“, Panevėžio ,,Šviesos“ specialiojo ugdymo centro šokių grupės ,,Svajokliai“, neįgaliųjų centro ,,Klaipėdos lakštutė“ break dance komandos, Zarasų socialinės globos namų šokių grupės ,,Saulė“, Biržų r. socialinių paslaugų šokių grupės ,,Ne ritme“ ir Anykščių r. socialinių paslaugų centro šokių grupės ,,Paprastai“ pasirodymus.

Puikus renginys pakėlė nuotaiką, namo grįžome pabendravę su draugais ir kupini įspūdžių.

 

Tvarkome aplinką, globos namų gyventojų kapus

Straipsnis paskelbtas : 26-10-2018

Rudenėlio šventė

Straipsnis paskelbtas : 26-10-2018

Spalio dvidešimt trečiosios rytmetį globos namų gyventojai ir darbuotojai sugužėjo į didžiąją salę, kur vyko tradicinė Rudenėlio šventė. Salėje laukė rudeninėmis vaišėmis nukrautas stalas ir sodo bei daržo gėrybių ekspozicija. Sulaukėme ir svečių – nuotaikingomis dainomis šventę pradėjo Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos moksleiviai ir jų mokytojos Kristina Lisauskienė ir Akvilija Kiburienė. Dainas keitė dainos ir kitokie pasirodymai. Sau pritardamas gitara dainavo globos namų užimtumo specialistas Sigitas Paliulis. Rašėme rudeninius palinkėjimus, eiles apie rudenį skaitė globos namų gyventojai. Šventės dalyviai gavo ir rudeninių užduočių. Reikėjo atspėti mįsles, užrištomis akimis įvardinti maišuose pasislėpusias daržoves ir vaisius. Kiekvienos socialinės grupės atstovai ir svečiai iš Grupinio gyvenimo namų, pristatę savo rudeninį patiekalą, buvo apdovanoti saldžiais prizais – obuoliene iš obuolių, surinktų globos namų sode. Šventės kulminacija – vaišinimasis tradicine žirniene ir pačių pagamintais originaliais patiekalais.

Susitikimas su Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnu

Straipsnis paskelbtas : 26-10-2018

2018 m. spalio 18 d.  Lavėnų socialinės globos namuose vyko susitikimas su Pasvalio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnu Viktoru Doda. Susitikimo tema ,,Įsipareigojimai ir atsakomybė gyvenant bendruomenėje“.

Grupinio gyvenimo namų gyventojų laisvalaikis

Straipsnis paskelbtas : 26-10-2018

Lavėnų socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namų gyventojai turi daug veiklos. Kartu su darbuotojomis gamina maistą, tvarko namus ir aplinką, džiaugiasi dažnais pasivaikščiojimais gamtoje, vyksta pasimėgauti SPA malonumais – baseinu, pirtimis ir t.t. Lankosi bažnyčioje, įvairiuose renginiuose – Panevėžio miesto šventėje, šokio festivalyje, spektakliuose ir pan., dalyvauja keramikos užsiėmimuose Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijoje ir meninės terapijos užsiėmimuose VšĮ Neįgaliųjų integracijos centre. Atvyksta susitikti su draugais, likusiais Lavėnų socialinės globos namuose. Dalyvavo čia vykusiose tradicinėse Giminių, Teatro, Rudenėlio šventėse. Drauge paminėtas ir globos namų 70-metis.