Lavėnų socialinės globos namai » 2018 » gruodžio

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Kūčios Lavėnų socialinės globos namuose

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Kūčios – viena gražiausių, prasmingiausių ir paslaptingiausių lietuvių švenčių, dvasinio susitelkimo, susitikimo su artimaisiais, susitaikymo diena. Kūčių vakaras, kai prie stalo susėsti kviečia užtekėjusi Vakarinė žvaigždė – ypatingas. Kūčių vakarą mūsų pasąmonėje ir veiksmuose susilieja pačios gražiausios protėvių puoselėtos pagoniškos ir krikščioniškos tradicijos. Tai ypatingas vakaras, kai prisimenami jau nuveikti darbai, nutikę džiaugsmai ir rūpesčiai.

Lavėnų socialinės globos namų gyventojai, gruodžio 24 dieną, su pakilia nuotaika ir džiaugsmu širdyse rinkosi bendriems šventų Kūčių pietums bei bendrai maldai kartu su Pumpėnų Švč. M. Marijos Škaplierinės bažnyčios kunigais Domingo ir Marco. Lauždami kalėdaitį gyventojai linkėjo vieni kitiems sveikatos, ramybės, gėrio bei santarvės.

 

ADVENTINIS SPEKTAKLIS „TRYS RUGIO VARPOS“

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Gruožio 19 d. Lavėnų socialinės globos namuose viešėjo mokiniai iš Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, kurie gyventojams dovanojo jautrų ir verčiantį susimąstyti spektaklį „Trys rugio varpos“. Spektaklyje pamatyta istorija priminė, kad meilė artimui, o ne materialūs turtai žmogų daro laimingą ir turtingą. Spektaklio metu, gyventojai turėjo galimybę išgirsti ir jautrių Paįstrio Juozo Zikaro ansamblio „Oktava“ atliekamų dainų, kurios puikiai papildė spektaklį.

Dar kartą dėkojame Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos bendruomenei už draugystę, bendradarbiavimą ir už gražius kalėdinius atvirukus su nuoširdžiais palinkėjimais.

 

Žiemos fotosesija prie Lėvens upės

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Pasidžiaugėme nuveiktais darbais

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Laikotarpis prieš didžiąsias metų šventes skirtas susikaupimui, apmąstymams. Gruodžio 21-ą dieną susitikome užimtumo centre. Su daugiausiai laiko čia praleidžiančiais gyventojais aptarėme nuveiktus darbus. Jau galėjome džiaugtis pačių pagamintais ir glazūruotais moliniais indais. Kūčioms pasidalinome savo pačių konservuotų daržovių indelius. Prie kavos puodelio palinkėjome vieni kitiems linksmų švenčių, bendrumo jausmo ir geros sveikatos.

Popietė baseine

Straipsnis paskelbtas : 21-12-2018

Antradienio popietę Lavėnų socialinės globos namų gyventojai vyko į Pasvalio sporto mokyklos baseiną, kuriame mėgavosi vandens pramogomis. Smagiai leisdami laiką, jie žaidė ir plaukiojo baseine, o pavargę ilsėjosi burbulinėje vonioje. Globos namų gyventojai gįžo pilni įspūdžių, besidžiaugdami suteikta galimybe šaltą žiemos dieną paplaukioti ir atsipalaiduoti vandenyje.

Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtame renginyje

Straipsnis paskelbtas : 14-12-2018

2018-11-28 Grupinio gyvenimo namų gyventojai lankėsi Panevėžio muzikiniame teatre, Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtame renginyje. Koncertavo neįgaliųjų draugijų kolektyvai.

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Straipsnis paskelbtas : 14-12-2018

Gruodžio 6 d. mūsų globos namuose vyko eglutės įžiebimo šventė. Didžiojoje salėje degant pirmajai advento žvakei – Pranašo arba Vilties žvakei linkėjome vieni kitiems sveikatos, meilės ir santarvės. Klausėmės globos namų ansambliuko dainų ir Pauliaus armonikos melodijų, šokome… Papuošėme pačių gamintais žaislais ir seną eglę prie gyvenamojo korpuso. O iki Kalėdų likusį laiką skirsime ramiam bendravimui, džiaugsmingam laukimui.

Puošiame globos namus Kalėdoms

Straipsnis paskelbtas : 14-12-2018

Gruodžio mėnesį pasitikome pindami advento vainikus, gamindami kalėdines puokštes ir puošdami globos namus.

Dalyvavome Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtoje šventėje „Rudens sparnai“

Straipsnis paskelbtas : 10-12-2018

Lapkričio 29 d. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose vyko Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimo šventė „Rudens sparnai“.

Šventės metu koncertavo Aukštelės socialinės globos namų instrumentinė-vokalinė grupė „Mes“ (meno vad. G. Svirplienė), Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kėdainių rajono filialo ansamblis „Temela“ (meno vad. A. Kučiauskas), Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Verbena“ (meno vad. K. Luotė), Šiaulių Parkinsono draugijos ansamblis „Gaida“ ir kapela „Savi“ (meno vad. S. Vedeckis), Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblis „Sedula“ (meno vad. V. Gintilaitė), Varėnos neįgaliųjų draugijos ansamblis „Atgaiva“ (meno vad. R. Kielienė) ir Varėnos krašto muzikantai (meno vad. S. Junda).

Jurdaičių socialinės globos namų meno kolektyvas (meno vad. L. Užkuraitis ir A. Pretkelis) pristatė Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtą poezijos miniatiūrą, o Lavėnų socialinės globos namų teatro grupė (rež. Sigitas Paliulis) žiūrovams parodė publicistinę kompoziciją ,,Kelias“.

Pristatėme ir savo kurtų rankdarbių bei keramikos darbų parodėlę. Viso renginio metu buvo galima pasižiūrėti ar įsigyti įvairių rankų darbo suvenyrų, kuriuos atsivežė ir keletas kitų šventėje dalyvavusių kolektyvų.

Panevėžio kalėdinės eglės įžiebimo šventėje

Straipsnis paskelbtas : 03-12-2018

2018-11-30 Lavėnų socialinės globos namų gyventojai dalyvavo Panevėžio kalėdinės eglės įžiebimo šventėje, klausėsi koncerto, grožėjosi šventiškai papuošta Laisvės aikšte,  įžiebta Kalėdų egle ir fejerverkais.