Lavėnų socialinės globos namai » 2018 » gruodžio » 31

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Kūčios Lavėnų socialinės globos namuose

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Kūčios – viena gražiausių, prasmingiausių ir paslaptingiausių lietuvių švenčių, dvasinio susitelkimo, susitikimo su artimaisiais, susitaikymo diena. Kūčių vakaras, kai prie stalo susėsti kviečia užtekėjusi Vakarinė žvaigždė – ypatingas. Kūčių vakarą mūsų pasąmonėje ir veiksmuose susilieja pačios gražiausios protėvių puoselėtos pagoniškos ir krikščioniškos tradicijos. Tai ypatingas vakaras, kai prisimenami jau nuveikti darbai, nutikę džiaugsmai ir rūpesčiai.

Lavėnų socialinės globos namų gyventojai, gruodžio 24 dieną, su pakilia nuotaika ir džiaugsmu širdyse rinkosi bendriems šventų Kūčių pietums bei bendrai maldai kartu su Pumpėnų Švč. M. Marijos Škaplierinės bažnyčios kunigais Domingo ir Marco. Lauždami kalėdaitį gyventojai linkėjo vieni kitiems sveikatos, ramybės, gėrio bei santarvės.

 

ADVENTINIS SPEKTAKLIS „TRYS RUGIO VARPOS“

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Gruožio 19 d. Lavėnų socialinės globos namuose viešėjo mokiniai iš Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, kurie gyventojams dovanojo jautrų ir verčiantį susimąstyti spektaklį „Trys rugio varpos“. Spektaklyje pamatyta istorija priminė, kad meilė artimui, o ne materialūs turtai žmogų daro laimingą ir turtingą. Spektaklio metu, gyventojai turėjo galimybę išgirsti ir jautrių Paįstrio Juozo Zikaro ansamblio „Oktava“ atliekamų dainų, kurios puikiai papildė spektaklį.

Dar kartą dėkojame Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos bendruomenei už draugystę, bendradarbiavimą ir už gražius kalėdinius atvirukus su nuoširdžiais palinkėjimais.

 

Žiemos fotosesija prie Lėvens upės

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Pasidžiaugėme nuveiktais darbais

Straipsnis paskelbtas : 31-12-2018

Laikotarpis prieš didžiąsias metų šventes skirtas susikaupimui, apmąstymams. Gruodžio 21-ą dieną susitikome užimtumo centre. Su daugiausiai laiko čia praleidžiančiais gyventojais aptarėme nuveiktus darbus. Jau galėjome džiaugtis pačių pagamintais ir glazūruotais moliniais indais. Kūčioms pasidalinome savo pačių konservuotų daržovių indelius. Prie kavos puodelio palinkėjome vieni kitiems linksmų švenčių, bendrumo jausmo ir geros sveikatos.