Lavėnų socialinės globos namai » 2019 » sausio

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Europos duomenų apsaugos diena

Straipsnis paskelbtas : 31-01-2019

Europos duomenų apsaugos diena paskelbta sausio 28-oji. Ši diena įvertinta Europos Tarybos iniciatyva, siekiant plėsti Europos piliečių žinias apie asmens duomenų apsaugos problemas, taip pat informuoti piliečius apie jų teises bei atsakomybę.

Lavėnų socialinės globos namuose šiai dienai buvo parengtas spalvingas ir akį traukiantis plakatas, kviečiantis gyventojus plačiau susipažinti su asmens duomenų apsauga. Gyventojai rodė susidomėjimą, kartu skaitė ir analizavo plakatą.

 

Pusiaužiemio piknikas

Straipsnis paskelbtas : 31-01-2019

Sausio 25-oji tradiciniame mūsų tautos kalendoriuje yra pusiaužiemis. Senoliai pasakytų – diena jau pailgėjusi per avinuko šuolį. Tai viena iš tradicinių metų švenčių, kurios metu žmonės stebi gamtą, laukdami pirmųjų išsiilgtojo pavasario požymių.

Nors tądien skruostus žnaibė šaltukas, Lavėnų socialinės globos namuose taip pat šventėme pusiaužiemį. Gyventojai džiaugėsi sniego teikiamomis pramogomis, linksmai šoko grojant muzikai ir skanavo grilyje keptas dešreles.

Panevėžio vyskupo apsilankymas Lavėnų socialinės globos namuose

Straipsnis paskelbtas : 31-01-2019

Š. m. sausio 25-ąją Lavėnų socialinės globos namuose apsilankė Panevėžio vyskupas Genadijus Vodopjanovas kartu su Pumpėnų kunigu Domingo. Vyskupas gyventojams linkėjo sveikatos, ramybės, santarvės, meilės artimui ir Dievo palaimos. Globos namų gyventojai dar ilgai prisimins šį šiltą susitikimą.

Smagi popietė lauke

Straipsnis paskelbtas : 24-01-2019

Sausio 15 d. visų socialinių grupių gyventojai susirinko globos namų kieme, kur praleido smagią popietę lauke. Socialiniai darbuotojai organizavo įvairias rungtis, estafetes. Labiausiai gyventojams patiko žaisti futbolą ant sniego, reikėjo pirmiausiai prasibrauti pro sniego pusnis norint kamuolį įspirti į priešininkų vartus. Taip pat buvo sudėtinga varytis kamuolį per sniegą, tačiau tokios sąlygos tik paįvairino žaidimą ir visiems gyventojams tai labai patiko. Po futbolo varžybų gyventojų laukė virvės traukimo rungtis, kurioje galiausiai nugalėjo draugystė. Visi susirinkusieji buvo apdovanoti saldžiais prizais, po to grįžę visi susibūrė išgerti karštos arbatos ir pasipasakoti patirtus įspūdžius. Saulėtą popietę  smagiai ir aktyviai praleidome laiką, pakvėpavome grynu oru, įgavome geros nuotaikos.

 

 

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS PAMINĖJIMAS

Straipsnis paskelbtas : 24-01-2019

Sausio 11 d. paminėjome Laisvės gynėjų dieną. Susibūrėme pagerbti šią datą, atminti žuvusiuosius, prisiminti tuos, kurie nepabijojo ir stojo prieš automatų vamzdžius susikibę  rankomis.

Visi pasipuošėme jau tradiciniu tapusiu Sausio 13 – osios simboliu – neužmirštuolėmis. Globos namų gyventojai deklamavo eiles, socialiniai darbuotojai priminė istoriją, tylos minute pagerbėme žuvusiuosius, išgirdome liudininkų pasakojimus, išgyvenimus. Renginio pabaigoje Pasvalio P. Vileišio gimnazijos gitaristai dovanojo nuostabias patriotines dainas visiems susirinkusiems. O po renginio visus kvietėme pasilikti ir pažiūrėti filmą ,,Emilija iš Laisvės alėjos“.

Straipsnis paskelbtas : 24-01-2019

Sausio 6 dieną mūsų globos namų gyventoja Eugenija šventė 75-ąjį jubiliejų. Susirinkusieji pasveikinti linkėjo stiprios sveikatos, geros nuotaikos, dar daug ilgų gyvenimo metų…

 

Kalėdinis – Naujametinis renginys

Straipsnis paskelbtas : 02-01-2019

Gruodžio 28 d. vyko Kalėdinis – Naujametinis renginys. Užimtumo specialistai kartu su socialinias darbuotojais surengė šventinį karnavalą, sukūrė spektaklį ,,Metų laikai‘‘.

Spektaklis buvo apie vienišą karalių, kuris labai mėgo Kalėdas, tačiau visada jas švęsdavo vienas, tad šiais metais susitikęs su Kalėdų seneliu karalius nusprendė paieškoti draugų, tad į svečius pasikvietė visus metų laikus, kurie atvyko su dovanomis, kiekvienas metų laikas karaliui dovanojo pasirodymą. Pirmieji į svečius atvyko antros socialinės grupės atstovai, kurie vaidino pavasarį, jie karalių apipylė pavasarinėmis eilėmis bei gražiais palinkėjimais. Antrieji į svečius atvyko trečios socialinės grupės atsovai, kurie vaidino vasarą, jie karaliui padovanojo linksmą vasaros šokį. Tretieji į svečius atvyko ketvirtos grupės atstovai, kurie vaidino rudenį ir karalių užbūrė nuostabia rudens daina. O paskutinieji atvykę į svečius buvo pirmos socialinės grupės atsovai, kurie karaliui ir Kalėdų seneliui padeklamavo eiles apie žiemą.

Šventinio renginio pabaigoje visus pasveikinti su gražiausiomis metų šventėmis atvyko Virgilijus Valuntonis su Urte Garbačiauskiene, kurie padovanojo visiems nuostabų koncertą. Po koncerto Kalėdų senelis visiems gyventojams įteikė kalėdines dovanėles. O tada visų laukė šventinė diskoteka, kurioje visi smagiai praleido laiką.