Lavėnų socialinės globos namai » 2019 » gegužės

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Šeimos dienos šventė – piknikas

Straipsnis paskelbtas : 28-05-2019

„Tikruosius šeimos narius jungia ne kraujo ryšys, o pagarba ir džiaugsmas vienas kito gyvenimu.“ (Richardas Davidas Bachas)

Gegužės 15-ąją paminėjome Šeimos dieną.

Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. O ir globos namuose asmenys, kaip ir šeimoje, priklauso vienas nuo kito. Jei liūdna vienam, tai atsiliepia ir greta esančiam.

Šventės metu ir mokėmės būti kartu, matyti greta esantį. Linksmai žaidėme komandinį žaidimą – futbolą. Sirgaliai palaikė abi komandas, džiaugdamiesi visais įmušamais įvarčiais. Baigę žaidimą visi kartu surengėme pikniką kieme. Vaišinomės sumuštiniais, vaisvandeniais ir saldumynais, dalinomės prisiminimais ir svajonėmis apie šeimą.

Dalyvavome jungtinėje darbų parodoje ,,Europos diena – kūrybingai!”

Straipsnis paskelbtas : 28-05-2019

Tarptautinę Europos dieną – gegužės 9-ąją vykome į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką, kur vyko Jungtinės darbų parodos ,,Europos diena – kūrybingai!” atidarymo šventė. Bibliotekos prieigose vaišinomės arbata, gavome dovanų ženklelių ir knygų apie Europos Sąjungą.

Parodos atidaryme dalyvavo Pasvalio rajone veikiančių ugdymo, užimtumo įstaigų, organizacijų, draugijų, dirbančių su specialiųjų poreikių vaikais ir suaugusiais bei neįgaliaisiais darbuotojai, parodos autoriai ir organizatoriai – Pasvalio specialiosios mokyklos darbuotojai bei svečiai. Parodos dalyvius su Europos diena sveikino Pasvalio muzikos mokyklos mokiniai, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė. Pasvalio specialiosios mokyklos direktorė Gintė Januškevičienė parodos dalyviams įteikė padėkas ir dovanas.

Parodoje buvo eksponuojami ir Lavėnų globos namų gyventojų rankdarbiai ir keramikos darbai, kuriuos šventės metu pristatė užimtumo specialistė Rūta Eigirdienė. Tuo pačiu sudalyvavome ir gerumo akcijoje ,,Spalvotas pasaulis”. Globos namų gyventojos Stasės Janikūnaitės megztos vaikiškos kojinytės ir pirštinytės tiesiai iš parodos keliaus į Kauno klinikas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikučiams.

Šventei pasibaigus apžiūrėjome parodą, įsiamžinome prie savo darbų ir prie legendinio Pasvalio Antanėlio skulptūros. Į globos namus grįžome ne tik kupini įspūdžių, bet ir parsivežėme dovanotas knygeles bei pažintinį žaidimą apie Europos Sąjungą.

 

Straipsnis paskelbtas : 28-05-2019

Grupinio gyvenimo namų gyventojo Vido gimtadienio šventė.

Straipsnis paskelbtas : 28-05-2019

2019-05-04 Grupinio gyvenimo namų gyventojai lankėsi Pavasario mugėje Panevėžyje, Laisvės aikštėje. Po mugės smagiai leido laiką kavinėje, valgė picas.

Vokalinių ansamblių šventėje ,,Kur aukštas klevas“

Straipsnis paskelbtas : 06-05-2019

2019 m. balandžio mėn. 26 d. Lavėnų socialinės globos namų vokalinis ansamblis „Paunksmis“ dalyvavo vokalinių ansamblių šventėje – konkurse „Kur aukštas klevas“. Šią šventę jau nepirmus metus organizuoja Linkuvos socialinės globos namai kartu su Linkuvos kultūros centru. Konkurse dalyvavo 9 kolektyvai iš Kaišiadorių, Telšių, Rokiškio, Kupiškio, Pakruojo rajonų bei iš kaimyninės Latvijos – Jelgavos bei Iecavos.

Šiais metais Lavėnų socialinės globos ansamblis, vadovaujamas užimtumo specialisto Sigito Paliulio, atliko partizaninę daina „Oi, sakalėlį“ bei leituvių liaudies dainą „Teka saulutė rytuose“.

Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėles, jomis besidžiaugdami dalyviai vieni su kitais atsisveikino iki kitų metų.

 

Šv. Velykos

Straipsnis paskelbtas : 06-05-2019

Lavėnų socialinės globos namų gyventojai margino margučius ir smagiai sutiko Šv. Velykas prie šventinio stalo.

 

Teatrų šventėje ,,Mūzų glėbyje – 2019“

Straipsnis paskelbtas : 06-05-2019

2019 m. balandžio mėn. 4 d. Lavėnų socialinės globos namų teatro grupė dalyvavo Respublikinėje neįgaliųjų teatrų šventėje „Mūzų glėbyje -2019“, kurią organizavo Jurdaičių socialinės globos namai. Dviejų dienų šventėje dalyvavo 9 teatrai iš visos Lietuvos.

Šiemet Lavėnų socialinės globos namų užimtumo specialistas Sigitas Paliulis ir jo vadovaujama teatro grupė nusikėlė į pokario metus. Jie nuoširdžiai perteikė ano meto žmonių nuotaikas ir išgyvenimus spektaklyje pagal Vytauto V. Landsbergio pjesę „Bunkeris“. Nuskambėjus paskutinei dainai, teatrų aktoriai ir jų vadovai buvo pagerbti ilgais plojimais, išraiškingomis padėkomis, gausaus bičiulių būrio nuoširdžiais sveikinimo žodžiais.

Nuoširdžiai dėkojame Jurdaičių socialinės globos namams, už galimybę dalyvauti nuostabioje šventėje!