Lavėnų socialinės globos namai » 2019 » liepos » 05

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Aplankėme draugus Grupinio gyvenimo namuose

Straipsnis paskelbtas : 05-07-2019

Nejučia prabėgo metai, kai Panevėžio rajone, Tičkūnų kaime įsikūrė Lavėnų socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namai. Ta proga išsiruošėme aplankyti čia įsikūrusių savo draugų. Atvykome į svečius su dovanomis – pačių gamintais keramikos darbeliais, saldumynais, Grupinio gyvenimo namų socialinei darbuotojai Vilijai įteikėme gėlių. Susėdę prie vaišių stalo džiaugėmės susitikimu, bendravome.

 

Lavėnų socialinės globos namų gyventojų bei jų giminių ir artimųjų susitikimo šventė

Straipsnis paskelbtas : 05-07-2019

Birželio 29-ą dieną vyko Lavėnų socialinės globos namų gyventojų bei jų giminių ir artimųjų susitikimo šventė, tradiciškai prasidėjusi šventomis Mišiomis, kurias laikė Pumpėnų bažnyčios kunigas Domingo. Tylos minute pagerbėme anapilin išėjusius globos namų gyventojus, išvežėme į kapines gėlių puokštę ir žvakutes mirusiems atminti.

Po globos namų direktoriaus Edmundo Kriščiūno sveikinimo žodžio žiūrėjome skaidres, kuriose atvykę artimieji galėjo susipažinti su Lavėnų socialinės globos namuose teikiamomis paslaugomis ir vykdomomis veiklomis, pasidžiaugti akimirkomis iš renginių, globos namuose vykusių per laikotarpį nuo praėjusių metų ,,Giminių ir artimųjų“ susitikimo.

Kaip ir kasmet, šventės dalyviams pasirodė globos namų saviveiklininkai. Jie pristatė spektaklį ,,Bunkeris“, dainavo ir gitara grojo Stasys bei Viktorija, skambėjo keletas bendrų dainų, o nuotaikingą koncertą vainikavo Pauliaus armonika atliekamas ,,Dirižablis“.

Džiaugiamės, kad mūsų globos namuose yra ne tik aktyvių saviveiklininkų, bet ir gyventojų, aktyviai dalyvaujančių kitose užimtumo veiklose – keramikos bei dailės užsiėmimuose, o taip pat ir padedančių socialinių grupių darbuotojams bei tvarkančių aplinką. Visi jie buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir prisiminimo medaliukais, o darbščiausi keramikai dar ir padėkos raštais už dalyvavimą Jungtinėje darbų parodoje ,,Europos diena – kūrybingai!“.

Po apdovanojimų šventė persikėlė į kiemą, kur visi galėjo ragauti gardaus plovo, bendrauti su artimaisiais.