Lavėnų socialinės globos namai » Naujienos

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Dalyvavome Kaziuko mugėje

Straipsnis paskelbtas : 21-03-2019

Kovo 1 dieną buvome pakviesti dalyvauti Kaziuko mugėje Pasvalio specialiojoje mokykloje.  Šventė prasidėjo nuotaikingu Pasvalio socialinių paslaugų centro ansamblio ,,Draugai“ muzikiniu pasveikinimu. Geros prekybos ir šventinės nuotaikos linkėjo mokyklos direktorė Gintė Januškevičienė, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas. Viso renginio metu gerą nuotaiką palaikė ne tik muzikantai, bet ir šventės vedantieji – Kaziukas su drauge. Po trumpų šventės dalyvių prisistatymų sulaukėme nemažo susidomėjimo savo sukurtais rankdarbiais ir keramikos darbeliais, keletą jų pardavėme. Pasigrožėjome ir kitų dalyvių darbais, linksmai pašokome, pabendravome. Šventės dalyviams buvo įteiktos padėkos. Gavome padėką už kūrybingą pasirodymą ir aktyvų dalyvavimą.

Užgavėnių šventė

Straipsnis paskelbtas : 21-03-2019

Šventei ruošėmės iš anksto – užimtumo centre gaminome kaukes, Morę. Užgavėnių dieną iš pat ryto socialinių grupių ir užimtumo centro virtuvėlėse kepėme blynus. Nešini blynais, patraukėme link linksmybių vietos – prie laužo, kur jau laukė muzikantai. Sukome ratelius aplink Morę ir džiaugėmės, kad jau galėsime žiemą galutinai išvaryti. Bet tam reikia, kad Lašininis būtų nugalėtas, o kadangi Užgavėnės šiemet vėlyvos, tai greitai jis ir pasidavė. Beliko Morę sudeginti, o kartu su ja ir visas negandas, blynų paskanauti ir atėjusiu pavasariu pasidžiaugti.

 

Pasvalio sporto mokyklos baseine

Straipsnis paskelbtas : 08-03-2019

Straipsnis paskelbtas : 08-03-2019

Grupinio gyvenimo namų gyventojai smagiai šventė Užgavėnes kovo 2 d. vykusioje šventėje Panevėžyje.

Grupinio gyvenimo namų gyventojo Antano gimtadienis

Straipsnis paskelbtas : 08-03-2019

Smagi išvyka į kino teatrą

Straipsnis paskelbtas : 25-02-2019

Vasario 22 d. Lavėnų socialinės globos namų gyventojai turėjo gausių įspūdžių ir gerų emocijų kupiną dieną. Pirmiausia aplankė Grupinio gyvenimo namus, kur pasimatė su seniai matytais draugais, kartu pasivaišino jų paruoštomis vaišėmis, smagiai pasišnekučiavo.

Kiek vėliau Lavėnų socialinės globos namų bei Grupinio gyvenimo namų gyventojai vyko į „Forum Cinemas“ kino teatrą, įsikūrusi Panevėžyje, laisvalaikio ir pramogų centre „Babilonas“, kuriame žiūrėjo jautrų ir pilną gyvenimiškų pamokų filmą „Belos kelionė namo“. Jam pasibaigus gyventojai neslėpė susižavėjimo filmu, todėl kupini teigiamų emocijų patraukė pramogauti: vieni į saldainių parduotuvę, kiti valgyti mėsainių.

 

Straipsnis paskelbtas : 25-02-2019

Šaltuoju laikotarpiu – malonus poilsis, puiki pramoga Pasvalio sporto mokyklos baseine.

 

Straipsnis paskelbtas : 25-02-2019

Lavėnų socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namų gyventojai įspūdingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – lankėsi šventiniame renginyje Panevėžio ,,Cido“ arenoje, klausėsi, stebėjo nuostabaus grožio miuziklą ,,Eglė žalčių karalienė“.

Šv. Valentino dienos akimirkos Grupinio gyvenimo namuose

Straipsnis paskelbtas : 25-02-2019

MINĖJOME LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

Straipsnis paskelbtas : 22-02-2019

Kalbu tave kaip maldą,

Kaip giesmę rytmetinę.

Geriu tave kaip sulą,

Kaip viltį pirmutinę.

Jaučiu, kaip gyvą kraują

Sugėrusi raudojai.

Už tuos, kurie išduoda,

Klaupiuos prie tavo kojų.

Girdžiu, kaip atsidūsti,

Visiems atleisti nori.

Tėvyne, tu gražiausias

Pasaulyje altorius.

 

Šventinė nuotaika globos namuose vyravo visą prieššventinę savaitę. Užimtumo centre gaminome tautinės vėliavos spalvų papuošimus, karpėme širdutes. Vasario 14 – ąją atšventę Meilės dieną, ant geltonų, žalių ir raudonų širdučių rašėme palinkėjimus Lietuvai.

Vasario 15 dienos popietę rinkomės didžiojoje salėje švęsti Lietuvos gimtadienio. Visi giedojome himną. Žiūrėdami skaidres, aptarėme, kas yra valstybė, kuo mums svarbi Vasario 16 – oji, kokie žmonės kūrė Lietuvos valstybę bei pasirašė Nepriklausomybės aktą. Po iškilmingosios dalies klausėmės globos namų saviveiklininkų, pasipuošusių tautiniais drabužiais, koncerto. Taigi, valstybė, tai pirmiausia jos žmonės. Žmonės, kurie ją kūrė, gynė, kurie ja tiki, joje gyvena ir dirba… Tai – mes visi. Todėl linkėjimai surašyti ant stilizuotos Lietuvos vėliavos – tai ir linkėjimai mums patiems.