Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Paramos akcija beglobiams gyvūnams paremti

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Paramos akcija beglobiams gyvūnams paremti

Įrašas paskelbtas : 08-10-2013

Panevėžio gyvūnų globos draugijos įkurtoje prieglaudoje gyvena kelios dešimtys šunų ir kačių. Tie, kuriems nebėra vilties, tie, kurių kelias gali vesti į pražūtį, čia sulaukia paguodos ir pagalbos, o anksčiau ar vėliau – randa naujus namus. Kad prieglauda būtų pasiruošusi padėti kuo didesniam kiekiui beglobių, kad jie turėtų pakankamai vietos nameliuose ar voljeruose, būtų paskiepyti, prireikus gydomi, reikia daugelio neabejingų žmonių pagalbos. O kur dar kasdienis maisto davinys…

Mes taip pat nesame abejingi gyvūnėlių likimams, todėl suorganizavome paramos akciją beglobiams gyvūnams paremti, kad jie, atiduodantys visą savo meilę žmogui, turėtų maisto, būtų sveiki ir rastų naujus, šiltus namus bei mylinčius šeimininkus!

Paramos akcija Lavėnų socialinės globos namuose vyko nuo 2013 m. rugsėjo 17 d. iki spalio 1 d. Už visus paaukotus pinigus buvo nupirktas maistas gyvūnams ir nuvežtas į Panevėžio gyvūnų prieglaudą, įsikūrusią Kaimiškyje. Lavėnų socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai džiaugėsi galėdami bent šiek tiek padėti  gyvūnams.