Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Socialinės globos namų darbuotojų sambūris

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Socialinės globos namų darbuotojų sambūris

Įrašas paskelbtas : 28-08-2015

2015 m. rugpjūčio 21 d. Lavėnų socialinės globos namai organizavo XIV-ąjį socialinės globos namų darbuotojų sambūrį (sąskrydį), kuris vyko Balsių malūne (Pasvalio r.). Dalyvavo: Jotainių, Jurdaičių, Kupiškio, Skemų, Lavėnų, Obelių vaikų ir Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų socialinės globos namai.

Sambūrio vedantieji – humoro grupė „Bobų radijas“, liaudiškos muzikos kapela „Liepusis“.

Šventę pradėjo gaspadoriaus ir gaspadinės sveikinimo žodis. Po pasveikinimo – „Bobų radijo“ programa, K. Donelaičio „Metų“ interpretacija, sukėlusi didžiulį svečių susidomėjimą ir gerą nuotaiką. Vėliau sekė susiedų pamandravojimai (kolektyvų pasirodymai). Komandų pasirodymai buvo originalūs, šmaikštūs. Per kiekvieną pertraukėlę „Bobų radijas“ įnešdavo gerą humoro dozę. Toliau solidi gaspadoriaus ir gaspadinės komisija išsiruošė į žvalgytuves ir patrovos karštavojimą, kokių tik patiekalų nebuvo, taip pat buvo išrinkta gražiausia pastogė.

Didžiausią įspūdį paliko varžytuvės, komandos varžėsi, kuri greičiau ištuštins ąsočius, nušuoliavus su maišais, laimėjo draugystė. Zabovose taip pat užteko linksmumo ir šmaikštumo. Vėliau Duovenos (apdovanojimai) – sambūrio gaspadoriai apdovanojo svečius ir šventės dalyvius, buvo perduota estafetė kitų metų šventės rengėjams, tai Kupiškio socialinės globos namams. Vakarušką tęsė liaudiškos muzikos  kapela, visi su gera nuotaika linksminosi iki paryčių.