Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » ,,Knygų Kalėdos“

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

,,Knygų Kalėdos“

Įrašas paskelbtas : 20-12-2015

Jau penktą kartą vyksta Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti šalies bibliotekoms naujų knygų, skirtų vaikams ir jaunimui. „Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pumpėnų gimnazija taip pat dalyvauja šioje gražioje akcijoje. Gruodžio 9 d. Lavėnų socialinės globos namuose lankėsi gimnazijos bibliotekininkė Virginija Čeponienė su aktyviausiomis 4 – 5 klasių bibliotekos lankytojomis. Buvo pristatyta ,,Knygų Kalėdų“ akcija, moksleivės pasekė pasakas, deklamavo eilėraščius, padainavo mėgstamą dainą, padovanojo pačių pagamintų šventinių atvirukų.

Lavėnų socialinės globos namai Pumpėnų gimnazijos bibliotekai padovanojo K. Gudonytės naują romaną paaugliams ,,Jie grįžta per pilnatį“. Džiaugiamės gražiu bendravimu ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo.