Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Lavėnų socialinės globos namuose – Kūtės teatro atidarymas

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Lavėnų socialinės globos namuose – Kūtės teatro atidarymas

Įrašas paskelbtas : 30-08-2011

     2011 m. rugpjūčio 19 d. Lavėnų socialinės globos namuose septintą kartą vyko teatro šventė, kuri šiemet buvo neeilinė, nes iš Kiemo teatro virto Kūtės teatru.

     Toks teatras buvo atidarytas paveldo saugomuose, nors ir apgriuvusiuose, tačiau didinguose  Lavėnų dvaro ūkiniuose pastatuose. Teatras pavadintas Kūtės, nes šiame krašte taip buvo vadinamas tvartas.

     Jau kelerius metus teatro šventė apjungiama  su artimųjų ir giminių švente. Lavėnų socialinės globos namų gyventojai nekantriai laukia artimųjų ir giminių suėjimo šventės.

     O pavadinama ši šventė pagal Lavėnų socialinės globos namų teatro grupės tų metų spektaklio premjerą. Šiemet Kūtės teatre – Lavėnų socialinės globos namų trupės spektaklio premjera ,,Du patys gražiausi pasaulyje dalykai“ pagal Oskaro Vaildo ,,Laimingąjį princą“. Tai jaudinanti, graži, kupina išminties pasaka apie meilę ir netektį, draugystę ir viltį, pasiaukojimą ir troškimus. Tai gyvenimo filosofija, kurią scenoje perteikė režisierius Gintaras Kutkauskas ir jo aktoriai.

     Šiaulių rajono Aukštelkės socialinės globos namų teatro grupė scenoje linksmai imitavo ,,Peliuko muzikanto“ įrašą. Jotainių socialinės globos namų aktoriai parodė ,,Auksines vestuves“. Skemų teatro grupė  – kelis epizodus apie idealią žmoną ir idealų vyrą. Nuotaikingas ir žaismingas Kupiškio socialinės globos namų aktorių spektaklis ,,Vyšnių vaišės“.

     Šventę savo dalyvavimu papuošė Pajiešmenių kaimo bendruomenės ir Pakruojo kultūros centro pučiamųjų orkestrai.

     Antroje šventės dalyje žiūrovus džiugino Naisių vasaros teatro  aktorių koncertas.