Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Velykinis rytmetys

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Velykinis rytmetys

Įrašas paskelbtas : 21-04-2017

Kad didžiausios pavasario šventės laukimas neprailgtų, iki tol rimtai dirbę pomėgių grupėse, prieš Velykas susirinkome į didžiąją salę pasidžiaugti nuveiktais darbais, sugrįžusiu pavasariu, ,,apšnekėti“ svarbiausią Velykų simbolį – margutį.

Salėje mūsų jau laukė anksčiau papuoštas Velykų medis, gyventojų darbų parodėlė ir dar neišmargintas didysis kiaušinis. Šventė prasidėjo skaitovų eilėmis apie pavasarį, išgirdome ir apie velykinio kiaušinio magiją, antgamtinę galią.

Šventės dalyviai galėjo dalyvauti įvairiuose žaidimuose, atlikti užduotis. Spėliojo paukščių balsus, minė mįsles, atsakinėjo į klausimus, susijusius su Velykomis ir pavasariu. Komandos dalyvavo vikrumo rungtyje ,,Suvyniok kamuolį“, pastabumo rungtyje ,,Sudėliok gandrą“. Visi dalyvavusieji rungtyse ir žaidimuose gavo spalvotus popierinius margučius, kuriais šventės metu išmarginome didžiulį margutį. Šventės pabaigai visi sustojome į bendrą ratelį ir žaidėme ,,Karštą kiaušinį“, kurio laimėtoja Edita gavo šventės didįjį prizą – kiaušinį dekoravimui.

Linksmu ,,Velykiniu pasisveikinimu“ šventę baigėme, tačiau dar galėjome džiaugtis bendru kūriniu ,,Margučių margučiu“ ir gyventojų darbų parodėle.