Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Lavėnų socialinės globos namų gyventojų bei jų giminių ir artimųjų susitikimo šventė

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Lavėnų socialinės globos namų gyventojų bei jų giminių ir artimųjų susitikimo šventė

Įrašas paskelbtas : 18-07-2017

Liepos 15 dieną globos namuose vyko tradicinė Lavėnų socialinės globos namų gyventojų bei jų giminių ir artimųjų susitikimo šventė.

Jau nuo ryto gyventojai nerimavo, laukdami svečių. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Pumpėnų parapijos kunigas Domingo Avellaneda Cabanillas. Po Mišių šventės vedantieji papasakojo atvykusiems apie gyvenimą globos namuose, saviveiklininkai parodė savo meninę programą. Globos namų direktorius Edmundas Kriščiūnas pasveikino susirinkusius į šventę, apdovanojo aktyviausius gyventojus. Svečiai dėkojo globos namų darbuotojams už rūpestį jų artimaisiais ir gražiai organizuotą šventę.

Pasibaigus šventinei programai, visi galėjo pasidžiaugti gyventojų darbų parodėle, pasivaišinti šventiniu troškiniu bei pasišokti globos namų kieme.

Dėkojame gyventojų artimiesiems, atvykusiems į šventę ir savo pabuvimu kartu suteikusiems džiaugsmo globos namų gyventojams.