Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Dalyvavome tarptautiniame neįgaliųjų teatrų festivalyje ,,Begasas“

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Dalyvavome tarptautiniame neįgaliųjų teatrų festivalyje ,,Begasas“

Įrašas paskelbtas : 09-11-2017

Spalio 19 d. vykome į Vilniaus lenkų kultūros namus, kur vyko neįgaliųjų teatrų festivalis ,,Begaso“ prizui laimėti.

Festivalį vedė Lietuvos žmonių su negalia sąjungos muzikinio teatro trupės ,,Impulsas“ atlikėjai. Įžanginį žodį tarė LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė ir lenkų neįgaliųjų asociacijos ,,LitPolinva“ pirmininkas Gžegožas Saksonas.

Renginio metu žiūrovams buvo pristatyti devyni Lietuvos neįgaliųjų teatrų kolektyvų pasirodymai, tarp jų ir mūsų globos namų spektaklis ,,Kurpės“, o taip pat pozityvių žmonių teatro iš Latvijos respublikos Ikškilės ir Uogrės krašto savivaldybių spektaklis ,,Kitoks iš Noterdamo“. Pertraukas tarp spektaklių netradiciškai užpildė VšĮ ,,Stalo teatras“. Viename intarpe teko sudalyvauti ir mūsų Viktorijai Voronovai – jos piešiamą balioną galėjome tiesiogiai stebėti didžiuliame mobiliame ekrane.

Po pietų pertraukos komisijos nariai paskelbė festivalio dalyvių nominacijas. Didįjį ,,Begasą“ pelnė VšĮ ,,Kurčiųjų reabilitacijos centro“ liaudies teatras ,,Mimika“ ir jo vadovas Titas Varnas už judesio miniatiūrą ,,Vanduo – tai gyvybė“. Nominacija ,,Už aktoriaus ir režisieriaus duetą“ teko mūsų globos namų spektaklio ,,Kurpės“ režisieriui Sigitui Paliuliui ir aktoriui Vytautui Višniauskui. Visi festivalyje dalyvavę kolektyvai buvo nominuoti, apdovanoti padėkos raštais, o kiekvienas dalyvis gavo puodelį su ,,Begaso“ logotipu.