Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Respublikiniame renginyje ,,Ir aš galiu“

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Respublikiniame renginyje ,,Ir aš galiu“

Įrašas paskelbtas : 09-11-2017

Spalio 26 dieną Tauragės kultūros namuose vyko Adakavo socialinės globos namų organizuojamas renginys ,,Ir aš galiu“, kuriame dalyvavo ir mūsų globos namų liaudiškos muzikos kapela.

Šventė prasidėjo Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centro jaunuolių kolektyvo muzikiniu sveikinimu. Buvo perskaitytas Adakavo socialinės globos namų direktorės Kristinos Anulienės sveikinimo laiškas. Šventės dalyvius sveikino LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės ir Šilalės savivaldybių administracijos atstovai, socialinės globos namų direktoriai, Adakavo parapijos klebonas Arūnas Vladžius ir bendruomenės pirmininkas Romualdas Levanauskas. Ir sveikinusieji, ir šventės vedantysis Valdas Lacko džiaugėsi, kad į po kelerių metų atgaivintą festivalį, kurio simbolis – sugrįžimo gėlė saulėgrąža, susirinko net penkiolika kolektyvų iš įvairių socialinės globos namų.

Konkursinius pasirodymus pradėjo Macikų socialinės globos namų ,,Linksmuoliai“. Juos keitė ,,Žvaigždžių lietus“ iš Jurdaičių, ,,Linksmieji dainorėliai“ iš Ilguvos, solistas Edvardas iš Adakavo socialinės globos namų ir kiti pasirodymai. Laikas neprailgo ir po pietų, kada pasirodė dar aštuoni kolektyvai, tarp jų ir šauni mūsų globos namų kapela. Visi pasirodymai buvo palydėti garsiais plojimais.

Konkurso komisija nugalėtojais paskelbė ir Didįjį prizą įteikė puikiam šokių kolektyvui iš Kėdainių socialinės globos namų. Tačiau mums liko neišdildomi įspūdžiai, gražūs prisiminimai bei nuoširdžios šventės rėmėjų padėkos dovanos.

Renginį vainikavo vedėjo, dainų atlikėjo ir kūrėjo Valdo Lacko ir jo žmonos Vainoros koncertas, kurio metu visi dalyviai kartu šoko ir dainavo.