Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Šventė Rokiškyje ,,Stiprus, kai Tu šalia“

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Šventė Rokiškyje ,,Stiprus, kai Tu šalia“

Įrašas paskelbtas : 08-12-2017

Lapkričio 24 dieną dalyvavome tradiciniame renginyje ,,Stiprus, kai Tu šalia“, kuris vyko Rokiškio kultūros centre. Šventę kasmet organizuoja Skemų socialinės globos namai. Šiemet dalyvavo penkiolika kolektyvų. Pagal tradiciją su globos namų gyventojais koncertuoja profesionalūs atlikėjai.

Mūsų globos namų gyventojos Alytė Grybienė ir Edita Vaičeliūnienė pirmoje koncerto dalyje dainavo su charizmatiškuoju Vaidu Dzežulskiu. Be jų pirmoje dalyje pasirodė artistai iš Linkuvos socialinės globos namų su Henriku Balčiūnu, iš Visagino – su Nijole Kliučinskiene, Zarasų – su Diana Skvarčinskaite, Jurdaičių – su Antanu Čapu, Jotainių kolektyvas – su Irena Ulvydaite, Strėvininkų – su 16 Hz Tribute ir Prūdiškių – su Andžejumi Žilo.

Antroje dalyje skambėjo Gerdos Žemaitės, Donaldos Meiželytės, Kęstučio Valionio, Livetos ir Petro Kazlauskų bei Ingos Valinskienės  dainos, atliekamos kartu su Kalvarijos, Kupiškio, Kėdainių, Aukštelkės ir Skemų socialinės globos namų gyventojais. Donata Gutauskienė – Laisva pasirodė su Obelių vaikų globos namų kolektyvu, o Normunds ir Nauris Maciai dalyvavo A.Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų kolektyvo pasirodyme.

Šventę vainikavo darnus Skemų socialinės globos namų darbuotojų duetas, serpantinų lietus ir bendra visų dalyvių nuotrauka bei nuotraukos prisiminimui.