Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Koncertas ,,Stiprus, kai Tu šalia‘‘

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Koncertas ,,Stiprus, kai Tu šalia‘‘

Įrašas paskelbtas : 26-11-2018

Lapkričio 16 d., vyko tradicinis – jau 19-asis – koncertas „Stiprus, kai Tu šalia”. Kaip ir kasmet buvome pakviesti į Rokiškio kultūros namus, kuriuose vyko socialinės globos įstaigų renginys, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti, kurį organizavo Skemų socialinės globos namai. Renginį vedė jo iniciatorė ir sumanytoja Gema Jurgelevičienė, jai talkino Arvydas Bagdonas.

Koncerto dalyvius ir žiūrovus sveikino Seimo nariai Jonas Jarutis, Raimundas Martinėlis, Tomas Tomilinas bei Panevėžio vyskupijos emeritas Jonas Kauneckas. Šiemet su žvaigždėmis koncertavo 12 kolektyvų. Strėvininkų socialinės globos namų kolektyvas dainavo su Česlovu Kriščiūnu, Lavėnų socialinės globos namai – su Virgilijumi Valuntoniu, Jurdaičių socialinės globos namai – su Antanu Čapu, Jotainių socialinės globos namai – su Irena Snabaitiene, Strūnos socialinės globos namai – su Ištvanu Kviku, Linkuvos socialinės globos namai – su Algimantu Butnoriumi, Zarasų socialinės globos namai – su Violeta Cvirkaite ir Maksimu Bendelstonu, Obelių vaikų globos namai – su grupe „Patruliai“, Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai – su Vidmantu Urbonu, Aukštelkės socialinės globos nami – su Pauliumi Stalioniu, Kupiškio socialinės globos namai – su Migle Pivoriūnaite, Skemų socialinės globos namai – su Inga Valinskiene.

Šiais metais Lavėnų socialinės globos namų gyventoja Edita Vaičeliūnienė kartu su Virgilijumi Valuntoniu atliko 2 dainas – Viktoro Malinausko dainą ,,Vėl kartu“ ir Egidijaus Dragūno dainą ,,Aš žiūriu į tave, pasauli“. Abi dainos susilaukė gausių aplodismentų, o Virgilijus Valuntonis Editai negailėjo padėkos žodžių už drąsą.

Apdovanoti žiūrovų aplodismentais, organizatorių dovanomis, pasimėgavę kitų kolektyvų pasirodymais, grįžome namo su nepamirštamais įspūdžiais ir gera nuotaika.