Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Kalėdinis – Naujametinis renginys

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Kalėdinis – Naujametinis renginys

Įrašas paskelbtas : 02-01-2019

Gruodžio 28 d. vyko Kalėdinis – Naujametinis renginys. Užimtumo specialistai kartu su socialinias darbuotojais surengė šventinį karnavalą, sukūrė spektaklį ,,Metų laikai‘‘.

Spektaklis buvo apie vienišą karalių, kuris labai mėgo Kalėdas, tačiau visada jas švęsdavo vienas, tad šiais metais susitikęs su Kalėdų seneliu karalius nusprendė paieškoti draugų, tad į svečius pasikvietė visus metų laikus, kurie atvyko su dovanomis, kiekvienas metų laikas karaliui dovanojo pasirodymą. Pirmieji į svečius atvyko antros socialinės grupės atstovai, kurie vaidino pavasarį, jie karalių apipylė pavasarinėmis eilėmis bei gražiais palinkėjimais. Antrieji į svečius atvyko trečios socialinės grupės atsovai, kurie vaidino vasarą, jie karaliui padovanojo linksmą vasaros šokį. Tretieji į svečius atvyko ketvirtos grupės atstovai, kurie vaidino rudenį ir karalių užbūrė nuostabia rudens daina. O paskutinieji atvykę į svečius buvo pirmos socialinės grupės atsovai, kurie karaliui ir Kalėdų seneliui padeklamavo eiles apie žiemą.

Šventinio renginio pabaigoje visus pasveikinti su gražiausiomis metų šventėmis atvyko Virgilijus Valuntonis su Urte Garbačiauskiene, kurie padovanojo visiems nuostabų koncertą. Po koncerto Kalėdų senelis visiems gyventojams įteikė kalėdines dovanėles. O tada visų laukė šventinė diskoteka, kurioje visi smagiai praleido laiką.