Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » Dalyvavome jungtinėje darbų parodoje ,,Europos diena – kūrybingai!”

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

Dalyvavome jungtinėje darbų parodoje ,,Europos diena – kūrybingai!”

Įrašas paskelbtas : 28-05-2019

Tarptautinę Europos dieną – gegužės 9-ąją vykome į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką, kur vyko Jungtinės darbų parodos ,,Europos diena – kūrybingai!” atidarymo šventė. Bibliotekos prieigose vaišinomės arbata, gavome dovanų ženklelių ir knygų apie Europos Sąjungą.

Parodos atidaryme dalyvavo Pasvalio rajone veikiančių ugdymo, užimtumo įstaigų, organizacijų, draugijų, dirbančių su specialiųjų poreikių vaikais ir suaugusiais bei neįgaliaisiais darbuotojai, parodos autoriai ir organizatoriai – Pasvalio specialiosios mokyklos darbuotojai bei svečiai. Parodos dalyvius su Europos diena sveikino Pasvalio muzikos mokyklos mokiniai, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė. Pasvalio specialiosios mokyklos direktorė Gintė Januškevičienė parodos dalyviams įteikė padėkas ir dovanas.

Parodoje buvo eksponuojami ir Lavėnų globos namų gyventojų rankdarbiai ir keramikos darbai, kuriuos šventės metu pristatė užimtumo specialistė Rūta Eigirdienė. Tuo pačiu sudalyvavome ir gerumo akcijoje ,,Spalvotas pasaulis”. Globos namų gyventojos Stasės Janikūnaitės megztos vaikiškos kojinytės ir pirštinytės tiesiai iš parodos keliaus į Kauno klinikas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikučiams.

Šventei pasibaigus apžiūrėjome parodą, įsiamžinome prie savo darbų ir prie legendinio Pasvalio Antanėlio skulptūros. Į globos namus grįžome ne tik kupini įspūdžių, bet ir parsivežėme dovanotas knygeles bei pažintinį žaidimą apie Europos Sąjungą.