Lavėnų socialinės globos namai » Blog Archive » „Stiprus, kai Tu šalia“

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Lavėnų socialinės globos namai
Įmonės kodas 190794216
LT 39230, Lavėnų 3, Lavėnų k., Pumpėnų sen., Pasvalio r.
Tel. : 8 451 43 617, info@lavenusgn.lt
Medicinos personalas 8 451 43 612
Vyr. buhalteris 8 451 43 841

„Stiprus, kai Tu šalia“

Įrašas paskelbtas : 09-12-2019

Š. m. lapkričio mėn. 15 d. Rokiškio kultūros centre vyko tradicinė Socialinės globos įstaigų šventė, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti ,,Stiprus, kai Tu šalia“ – organizuojama jau 20-tąjį kartą. Renginį vedė jo iniciatorė ir sumanytoja Gema Jurgelevičienė, jai talkino Arvydas Bagdonas.

Koncertą pradėjo gražūs žodžiai bei palinkėjimai nuo seimo narių Jono Jaručio, Tomo Tomilino, Povilo Urbšio, Rokiškio rajono mero Ramūno Godeliausko, Panevėžio vicemero Deivido Labonavičiaus, Šiaulių vicemero Eligijaus Elijošiaus. Jo ekscelencija Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas savo kalbą baigė visų susirinkusiųjų palaiminimu.

Teigiama emocija, gerumu ir puikia nuotaika pripildytus pasirodymus dovanojo trylika socialinių įstaigų kolektyvų bei tiek pat garsių Lietuvos atlikėjų: Lavėnų SGN ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas, Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namai ir Radži, Zarasų SGN ir „Sadūnai“, Prūdiškių SGN ir kapela „Ratilai“, Kėdainių SGN ir Urtė Smulskytė, Obelių vaikų globos namai ir Mantas Jankavičius, Linkuvos SGN ir Gintautas Gascevičius, Kupiškio SGN ir Vaidas Dzežulskis, Jurdaičių SGN ir Antanas Čapas, Jotainių SGN ir Irena Ulvydaitė – Snabaitienė, Strėvininkų SGN ir Eva, Visagino SGN ir  „Baltasis kiras“, Skemų SGN ir Inga Valinskienė.

Šiais metais Lavėnų socialinės globos namų gyventoja Edita Vaičeliūnienė kartu su grupės „Vairas“ vokalistu Rolandu Janušu atliko 2 dainas – grupės „Vairas“ dainą ,,Broliai“ ir Lauros Remeikienės kūrinį ,,Tuk tuk, širdele“. Abi dainos susilaukė gausių aplodismentų, o Rolandas Janušas Editai negailėjo komplimentų. Po pasirodymo atlikėjus sveikino Lavėnų socialinės globos namų direktorius Edmundas Kriščiūnas ir vyriausioji socialinė darbuotoja Neringa Laukagalytė.

Finaliniui šventės pasirodymui – Ingos Valinskienės hitui „Žvaigždė“ atlikti į sceną buvo pakviesti visų trylikos koncerte dalyvavusių kolektyvų atstovai.

Apdovanoti žiūrovų aplodismentais, organizatorių dovanomis, pasimėgavę kitų kolektyvų pasirodymais, grįžome namo su nepamirštamais įspūdžiais.